Duszpasterze - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach

Przejdź do treści




PROBOSZCZ
Ks. Adam Ścisłowski, od 01.07.2020r.




WIKARIUSZ
Ks. Krzysztof Mikołajek od 25.08.2019





REZYDENT
Ks.Jakub Korczak od 24.08.2016





POPRZEDNI
PROBOSZCZE

Ks. Rakoczy Arkadiusz Stanisław, od od 04.02.2016 r. do 30.06.2020 r.


Ks. Kałęcki Józef, od 06.07.2013 - 04.02.2016



Ks. Krysztopa Zygmunt, 06.04.1980 – 06.07.2013,
organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
31.12.1975 – 06.04.1980,
Ś.P Ks. Krysztopa Zygmunt

BYLI WIKARIUSZE

Ks. Michał Włoch od 04.02.2016-24.08.2019
Ks. Grzegrzułka Marek, od 27.08.2014 - 04.02.2016
Ks. Mądry Grzegorz, 26.08.2012 – 27.08.2014
Ks. Legucki Rafał, 28.06.2008 – 28.08.2012
Ks. Kowalczyk Jakub, 04.06.2006 –19.06.2008
Św.P. Ks. Królak Mariusz, 28.06.2003 – 01.07.2006
Ks. Gergont Stanisław, 18.06.2002 –18.01.2004
Ks. Budzyński Krzysztof, 26.08.2000 – 28.06.2003
Ks. Rasztawicki Leszek Jacek, 26.06.1998 –19.08.2000
Ks. Olędzki Wojciech, 30.06.1995 – 26.06.1998
Ks. Mazurkiewicz Paweł Zbigniew, 30.06.1994 – 30.06.1995
Ks. Rakoczy Arkadiusz Stanisław, 27.06.1992 – 30.06.1994
Ks. Niewęgłowski Dariusz, 21.05.1989 – 22.06.1992
Ks. Chibowski Henryk Maciej, 15.06.1988 –15.06.1989
Ks. Krzyżewski Janusz, 10.06.1987 –15.06.1988
Ks. Micek Bronisław, 03.06.1985 –10.06.1987
Ks. Jędrzejewski Jerzy, 10.06.1983 – 03.06.1985
Ks. Badowski Zbigniew, 14.10.1982 –10.06.1983
Św.P. Ks. Łyszkowski Zbigniew, 18.06.1979 –14.10.1982
Ks. Makowski Wojciech Wiesław, 06.06.1977 – 20.05.1978
Ks. Czajkowski Antoni, 15.05.1976 – 28.05.1977

Z PARAFII POCHODZĄ

Bp Solarczyk Marek, do 28.05.1992
Ks. Jacek Dębski
O. Kielczyk Krzysztof OSPPE
S. Dębska Ewa WDC
S. Zych Ewa PDDM




Strona:
http://diecezja.waw.pl/pasterze

Wróć do spisu treści