Caritas - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach

GRUPY PARAFIALNE

CARITAS

Parafialny Zespół Caritas służy pomocą potrzebującym a w każdy wtorek od godz. 15:00 do 17:00 otwarty jest punkt pomocy Caritas mieszczący się w jednej z sal naszego kościoła.

Pomocy udzielamy dzięki sponsorom i naszym parafianom, którzy wrzucają ofiary do skarbony w kościele lub przynoszą i składają ofiary bezpośrednio do placówki.

Zespół parafialny CARITAS:

Reszczyk Bolesław
Markowicz Józefa
Czesuła Czesława
Szydlik Barbara

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam w corocznym przygotowaniu paczek wielkanocnych jak i tym wszystkim, którzy w jakimś stopniu wspierają naszą działalność przez cały rok.

W tym roku (2016) na Święta Wielkanocne dzięki takiej pomocy przygotowaliśmy 40 paczek dla osób najbardziej potrzebujących.
Składamy serdeczne - Bóg zapłać- za pomoc:

- Katechetom i dzieciom za dary złożone w kościele w czasie rekolekcji,
- p. Leszkowi Wiśniewskiemu za ciasto,
- p. Rosik i p. Łuczyk za wędliny,
- Firmie "PRYMAT" za ciastka,
- p. Szczurowskiemu za art. spożywcze,
- p. Stefańczyk za artykuły spożywcze,
- właścicielom i kierownikom sklepów za umożliwienie i przeprowadzenie zbiórki art. spożywczych a szczególnie p. Dariuszowi Przybysz z "Maksi" za dużą ilość art. spożywczych,
- za ofiary złożone do skarbony,
- ofiarodawcom anonimowym za wszelką pomoc,
- parafianom za pomoc przy rozprowadzaniu świec, baranków i chlebków wielkanocnych,
- wszystkim za wszystko serdeczne "Bóg zapłać".

Wszystkim jeszcze raz serdeczne – Bóg zapłać i wszelkich ŁASK BOŻYCH.

Prafialny Zespół CARITAS

nr. konta bankowego:  64 2490 0005 0000 4600 6448 0218