INSTRUKCJA APLIKACJI - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach

Idź do spisu treści

Menu główne:

PARAFIA
 
Informacja od ADMINISTRATORA STRONY

Od 12 lutego 2018 roku możesz otrzymywać OGŁOSZENIA PARAFIALNE i INTENCJE MSZALNE prosto na swój telefon komórkowy lub tablet.

Wystarczy pobrać na swoje urządzenie specjalną aplikację FEEDREADY ze sklepu GooglePlay, otworzyć ją i dodać tam stronę parafii zaznaczając „plus” „+” i wpisując adres strony parafii tj. https://www.parafiaduczki.pl 

Jak tylko pojawią się nowe OGŁOSZENIA lub NOWE INTENCJE MSZALNE będziesz automatycznie powiadamiany przez APLIKACJĘ o nowych wpisach, które od razu po otwarciu aplikacji będą widoczne na Twoim urządzeniu. (trzeba być jednak podłączonym do sieci WiFi).

Będą one ukazywać się na Twoim urządzeniu zanim jeszcze trafią na oficjalną stronę parafii.
By nie gromadzić ich co tydzień na swoim telefonie bądź na tablecie można wewnątrz aplikacji ( trzeba wcisnąć 3 kropeczki po prawej stronie na górze w pasku z napisem 'FeedReady") w sekcji "SETTINGS" możemy ustawić jak długo mają być przetrzymywane wiadomości na urządzeniu, "Read posts management" - (polecam jeden tydzień - 1 week), podobnie dotyczy to wiadomości nieprzeczytanych - "Unread posts management". 
W  "Automatic update" można ustawić na "Every 30 minutes"

Aplikację można ściągnać klikając w obrazek poniżej:Miłego użytkowania
Janusz Łukowski
Admin.
W razie problemów przy instalacji proszę o kontakt: 605 158 852
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego