OGŁOSZENIA - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach

II Niedziela Zwykła
16 STYCZEŃ  2022

1. Dziś po Mszy o 12.oo spotkanie dla dzieci komunijnych.

2. Dziś po 18.oo spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3. Za tydzień Msza Św. czcicieli  Św. O. Pio o godz. 12.oo.

4. Jutro o 16.3o spotkanie Legionu Maryi.

5. W środę o 17.45 Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy i Msza Św. w int. nowen-nowych, w int róży M. B. Częstochowskiej i zmarłych w ostatnim czasie.

6. W piątek przypada Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie.

7. W tym tygodniu różaniec o godz. 17.3o prowadzi róża M. B. Częstochowskiej w przyszłym róża Św. Gerarda Majella.

8. Dziękuję za ofiarę od Caritasu  i dwie wpłaty na konto parafialne.

9. Dziękujemy mieszkańcom Nowego Grabia i Duczek za możliwość odwiedzin kolędowych. Dziękujemy za miłe przyjęcie, życzliwą atmosferę i ofiary kolędowe i dodatkowe ofiary na malowanie kościoła. Na czas kolędy prosimy o wystawienie w oknie świętego obrazka lub krzyża, i o wypisanie na drzwiach symboli K+M+B 2022. Odwołujemy Mszę św. o godz. 19.oo
Jutro od 9.oo jeden ksiądz ulica Szosa Jadowska numery parzyste od strony Willowej do godz. 13.oo i od 15.oo dwóch księży, jeden z księży kontynuacja Szosa Jadowska, a drugi ksiądz  Szosa Jadowska od strony Starego Grabia i ul. Olszowa. We wtorek od 9.oo Długa, jeden  ksiądz od strony Szkolnej i drugi ksiądz Dębowa i Długa od końca ulicy do 13 i od 15.oo kontynuacja. We środę od 9.oo ul. Poprzeczna od Szkolnej do 13.oo;  i od 15.oo kontynuacja Poprzecznej i Kolorowa. W czwartek od 9.oo Ogrodowa  od strony Szosy Jadowskiej do 13.oo i  od 15.oo kontynuacja Ogrodowej i Szkolna od strony Szosa Jadowska. W piątek od 9.oo jeden Ksiądz Poziomkowa i następnie Lipowa od strony Przytorowej, drugi ksiądz od 9.oo Sosnowa od Szosy Jadowskiej i następnie Wiśniowa.  W sobotę od 9.oo Przytorowa, dwóch księży, jeden od Willowej drugi od Kolorowej. Gdyby ktoś po nas mógł przyjechać to będziemy wdzięczni.

10. W przyszłym tygodniu Poniedziałek – Przytorowa, Nowa i Miła, Wtorek – Krótka, Grabowska i Zachodnia, Środa - Willowa,

11. Kończy się nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na ul. Willowej, gdyby, któraś z rodzin z jakiegoś powodu nie mogła przyjąć Matki Bożej wcześniej, istnieje możliwość aby w najbliższym czasie zaprosić Matkę Bożą do siebie do domu. Proszę zgłosić się do zakrystii. Dziękczynna Msza na zakończenie peregrynacji planowana jest na 30 stycznia.

12. Dziękujemy za wszelką życzliwość okazaną w minionym tygodniu.

13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

14. Zachęcamy do wypełniania ankiet synodalnych. Można je wrzucać do urny ustawionej z tyłu kościoła za ławkami.

15. W imieniu naszych parafianek: Klaudii Zych i p. Ewy Wycech dziękujemy za przekazany w ubiegłym roku 1% podatku. Zachęcamy aby i w tym roku przekazać 1% podatku dla naszych parafianek oraz dla Alicji Bzura.

16. W minionym tygodniu pochowaliśmy: Mariannę Florczak