OGŁOSZENIA - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach

03 LIPIEC 2022

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy o 10.oo nabożeństwo adoracyjne i procesja, a o 15.oo nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. Dziś gościmy ks. Zbigniewa Bigdę, kapłana naszej diecezji, pracującego w Kazachstanie. Po Mszach będzie zbierał ofiary do puszek.

3. W poniedziałek Legion Maryi o 16.3o

4. We wtorek Caritas od 15 do 17.oo. O 18.oo Msza w int. Czcicieli św. Michała Archanioła.

5. W środę o 17.45 Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. W środę w Mszy Nowennowej będziemy modlić się w int. osób modlących się w czerwcu przy krzyżu w Starym Grabiu i przy kapliczce przy ul. Długiej i Ogrodowej.

6. W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

7. W piątek przypada 3 r. Śmierci ks. Prałata Zygmunta Krysztopy.

8. Dożynki Parafialne planujemy na 3 niedzielę września.

9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Torunia dn. 6 sierpnia. Koszt pielgrzymki 70 zł. Przy zapisywaniu się prosimy o wpłacanie zaliczki. Zapisy u p. Basi.

10. W tym tygodniu różaniec o 17.3o prowadzi róża Św. Jadwigi. W przyszłym Św. Andrzeja Boboli.

11. Na czas wakacji  Msze w dni powszednie o 7.oo i 18.oo.

12. Dziękuję p. Robertowi Szczurowskiemu i p. Basi Szydlik, p. Ani Filipczuk, p. Dorocie Jędrasik, p. Iwonie Łuczyk, p. Marzenie Rosik, paniom Janinie i Annie Kruk za pomoc na rzecz parafii.

13. Dziękuję też za ofiarę na potrzeby parafii. Dziękuję także za dwie wpłaty na konto parafialne.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

15. W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:  Mateusz Marek Behr kawaler z par. Św. Marii Magdaleny w Warszawie i Barbara Kiliszek panna z par. tut. Jan Daniel Mucha kawaler z par. tut. i Adrianna Wiktoria Redosz panna z par. Św. Augustyna w Warszawie -  zap. II