MSZE ŚWIĘTE - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach

Godziny
Mszy Świętych
Intencje Mszy św. od 20.09. do 27.09.2020r.
(od niedzieli do niedzieli)
                          XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
                               20 WRZESIEŃ 2020

7:00+ Zdzisław, Jadwiga, Jan PLEWCZYŃSCY, z rr ZYCHÓW i PLEWCZYŃSKICH, Stanisław MAŁKUS, z rr NIEMYJSKICH i MAŁKUSÓW.
8:30Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Janiny i Zdzisława w 46  r ślubu i dla całej ich  rodziny.
10:00Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Henryka SOLARCZYKA z okazji 80 urodzin dla całej Jego  rodziny
12:00Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Bożeny i Jacka w 33 r ślubu i dla całej ich  rodziny.
18:00Za parafian
20:15Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Natalii Gąsior z okazji 18 urodzin i dla całej Jej  rodziny.

PONIEDZIAŁEK,
           21 WRZESIEŃ 2020 r.
7:00+ Andrzej SZCZUROWSKI, z rr BANASZKÓW i SZCZUROWSKICH
18:00+ Mieczysław, Anna, Piotr, Stanisława i Władysław ROGUSCY, Felicja i Antoni ZYCH, dziadkowie ROGUSCY i KIELCZYK

WTOREK,
                                22 WRZESIEŃ 2020 r.

7:00+ Jadwiga i Eugeniusz BIELSCY, Grzegorz WYTRYKUS
7:00
Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Teresy Rosik z okazji 91 urodzin i dla Jej rodziny rodziny.
18:00+ Jan MATYS w 5 r śm. Jadwiga i Stanisław KAWKA, ich rodzice, Wiesław RADOMSKI, Czesław, Janina SASIN, Wacław i Janina SZEWCZYK

ŚRODA,
                                23 WRZESIEŃ 2020 r.

7:00+ Marianna i Czesław BRODZIK, Alfreda i Józef MATAK, Grzegorz SYCIK
7:00+ Stanisław BARAN i jego rodzice : Władysława i Franciszek
18:00NOWENNA( 17.45) oraz Msza zbiorowa: - w intencjach nowennowych,
róży MB Bolesnej , grupy : św. Ojca Pio oraz
+ Kazimierza KSIĄŻKA ( od koleżanek z Wołomina) , Zofię SZCZĘSNĄ, Krzysztofa BORCZYŃSKIEGO, Grażynę ROGUSKĄ

CZWARTEK,
24 WRZESIEŃ 2020 r.

7:00+ Sebastian KOZŁOWSKI, jego dziadkowie : Jan i Konstanty, Zbigniew, Katarzyna
i Andrzej MARCINKIEWICZ
18:00+ Grażyna KOSEWSKA w 6 r śm.
18:00
Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Ewy i Zbigniewa w 32 r ślubu i dla całej ich  rodziny.

25 WRZESIEŃ 2020 r.

7:00
+ Stefania i Jan GAŃKO, Eugenia i Stanisław KRETOWICZ
7:00+ Zofia SZCZĘSNA (w 30 dzień po śmierci)
18:00+ Tadeusz ROSZKOWSKI, Krystyna i Czesław KARASIŃSCY
18:00W intencji Bogu wiadomej

26 WRZESIEŃ 2020 r.

7:00+ Stanisław, Bronisław , Genowefa POWAŁA
7:00Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla małżonków : Anny i Marcina oraz ich dzieci.
18:00Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Katarzyny i Grzegorza w 1 r ślubu.
18:00Za parafian

XXVI NIEDZIELA  ZWYKŁA
  27 WRZESIEŃ 2020 r.

7:00Int. p. Więch
8:30+ Janina UCHAL ( w 5 r śm ) z rr BOCHNIAK i UCHAL
10:00Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Romana i Wandy PAZIO w 50 rocz. ślubu i dla całej ich  rodziny.
12:00Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Iwony i Marcina DUTKIEWICZ w 25  rocz.  ślubu i dla całej ich  rodziny
18:00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Agnieszki i Piotra w 25  rocz.  ślubu i dla ich syna.
20:15O powołanie: 1) do życia małżeńskiego dla samotnych, aby znaleźli współmałżonka;
2) do bycia rodzicami chrzestnymi; 3) do kapłaństwa i życia konsekrowanego
Prosimy o potwierdzanie intencji na 2 tygodnie przed zamówionym terminem.